2016 m. balandžio mėn. vaikų lopšelio–darželio ugdytiniai dalyvavo nacionaliniame piešinių konkurse „Nusipiešk savo kojinytes“ 2016.

Konkurse aktyviai dalyvavo įstaigos „Giliukų“, „Riešutėlių“, „Kiškučių“ ir „Grybukų“ grupių ugdytiniai.

Prie šio konkurso prisijungė ir mokiniai iš kitų Utenos miesto mokyklų. Konkurse dalyvavo Utenos „Žiburio“ pradinės mokyklos mokinė Tėja Kelevišiūtė (7 m.), Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokinės - Agnė Žemaitytė (17 m.), Gabija Ryliškytė (16 m.), Gabija Sabaliauskaitė (17 m.), Utenos Krašuonos progimnazijos mokinė Meda Nevieraitė (10 m.). Konkurse dalyvavo net 39 dalyviai.

Konkurso dalyviai kojinių eskizus spalvino keturiomis spalvomis, kūrė įvairius ornamentus, sugalvojo savo kojinėms pavadinimus. Vyko kūrybiškas, aktyvus, komandinis darbas.

Įstaigos „Riešutėlių“ grupės ugdytinės Godos M. mama pasiūlė vaikams nuvykti ir apžiūrėti Utenos centrinį paštą ir kartu išsiųsti piešinius konkursui.

Ekskursija į Utenos centrinį paštą planuojama 2016 m. balandžio 26 d.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://voveraite.utena.lm.lt/images/2016/2016_kojinytes