2015 m. spalio mėn. vaikų lopšelyje –darželyje lankėsi mokytojų delegacija iš Preili miesto (Latvija). Delegacijoje buvo ir mokytojai iš ikimokyklinių įstaigų.

Tarp mūsų įstaigos ir kolegių iš Latvijos užsimezgė graži draugystė.

2016 m. liepos 2 d. mūsų įstaigos mokytojai buvo pakviesti į Preili miesto vaikų lopšelį–darželį „Pasacina“ („Pasakėlė“), kur vyko Tarptautinis ikimokyklinių įstaigų vokalinių ansamblių festivalis „Padainuokime draugai“, skirtas kompozitoriaus R. Paulo 80-čiui paminėti.

Iššūkį priėmėme. Mūsų įstaigą atstovavo 2016 m. kovo 30 d. susibūręs mokytojų vokalinis ansamblis „Džiaugsmas“ (mokytojos - Vida Ragaišienė, Jolita Juozėnienė, Asta Meškuotienė, Žydrūnė Ryliškienė ir Miglė Dailydytė), vadovė - meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė.

Festivalyje Latvijoje dalyvavo 8 ansambliai, 2 iš jų iš Lietuvos. Mūsų ansamblio moterys atliko lietuvių l. dainą „Nebegrįšiu laukų takeliu“, dainą „Lietus“ ir R. Paulo dainą „Ruduo“, kurios vieną posmelį atliko latviškai.

Mūsų ansamblis buvo šiltai sutiktas kolegų latvių, gausiai apdovanotas. Mokytojai pasidalino patirtimi apie savo įstaigas, vaikų ugdymą, susipažino su Preili miesto, darželio „Pasacina“ istorija, aplankė Preili lėlių muziejų–galeriją, Preili dvaro parką, įsijautė į XVIII–XIX a. dvaro damų gyvenimą.

Ateities planai - glaudus bendrdarbiavimas, dalijimasis gerąja patirtimi ugdant vaikus, bendri projektai, šventės.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client1183/web1665/web/images/2016/2016_Preili