Adventas - prieškalėdinis susikaupimo laikotarpis. Šiuo laikotarpiu prasideda pasiruošimas didžiausiai metų šventei - Kalėdoms.

2016 m. lapkričio 28 d. įstaigos „Giliukų“ ir „Riešutėlių“ grupių vaikus auklėtojos supažindino, kas tai yra Adventas. Vaikai patys pynė, puošė Advento vainiką, uždegė pirmą žvakelę, sukalbėjo maldelę. „Giliukų“ grupės ugdytiniai pasidarė „Gerų darbelių knygeles“, kurias savo gerų darbų pavyzdžiais puoš visą adventinį laikotarpį. Vaikai rašė laiškus ir Kalėdų seneliui, prieš tai pamąstydami, ar buvo geri, ar nusipenė dovanų. Žaidė ramius žaidimus, piešė piešinius su daržovėmis. „Riešutėlių“ grupės vaikai pasidarė Advento kalendorių.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://voveraite.utena.lm.lt/images/2016/2016_adventas