2017 m. sausio 10 d. įstaigoje lankėsi Palangos zoologijos sodas „Insektariumas“. Tai - vienintelis Lietuvoje specializuotas (nariuotakojų) zoologijos sodas. Ekspozicija vaikams atvežta pagal projektą „Nariuotakojai darželyje“.

Mūsų įstaigos ugdytiniai pamatė gyvus vorus - paukštėdas, vienus iš didžiausių pasaulio tarakonus, šakelėmis apsimetančias gyvalazdes, blakes ir daugelį kitų nariuotakojų. Visi gyvūnai buvo saugiai uždaryti terariumuose. Nepavojingus - vaikai galėjo ir paliesti.

Edukacinės veiklos metu, vaikai sužinojo, kuo šie netradiciniai gyvūnai maitinasi (žolėdžiai, plėšrūnai, visaėdžiai), kur gyvena (medžiuose, ant žemės, urvuose), kurie gyvena vieni, o kurie - grupėmis, aptarė ir lygino gyvūnų išvaizdą, skaičiavo kojas, akis, aptarė spalvas.

Vaikams šis projektas paliko neišdildomą įspūdį.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client1183/web1665/web/images/2017/2017_nariuotakojai