2017 m. sausio 24 d. įstaigoje vyko rajoninė ikimokyklinio ugdymo mokytojų darbo patirties sklaida „Fizinio aktyvinimo organizavimas ikimokyklinėse įstaigose“.

„Ikimokyklinio ugdymo metodinėse rekomendacijose“ yra kalbama, jog kartais fizinis aktyvumas ikimokyklinėje įstaigoje laikomas savaime suprantamu dalyku, nes manoma, kad jis vyksta be jokių pastangų. Ši prielaida yra klaidinga. Fizinis aktyvumas yra labai svarbus vaiko fizinei sveikatai, vaiko asmens gerovei, teigiamai veikia vaikų smegenų veiklą.

Utenos  rajono ikimokyklinių įstaigų mokytojai, direktorių pavaduotojai ugdymui, Utenos švietimo centro metodininkė diskutavo, ko reikia, kad vaiko fizinis aktyvumas plėtotųsi sėkmingai. Ikimokyklinio ugdymo mokytojai parengė pranešimus ir skleidė savo darbo patirtį.