2017 m. sausio 24 d. vaikų lopšelio–darželio „Giliukų“ grupės ugdytiniai vyko į Utenos A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką. Vaikai sužinojo, kaip reikia elgtis bibliotekoje, kaip iš jos pasiimti knygas, kuo biblioteka skiriasi nuo knygyno. Ugdytiniai iš bibliotekos pasiėmė į grupę paskaityti knygą „Laikas į darželį“. Po bibliotekos apžiūros - žiūrėjo šešėlių teatro spektaklį „Kiškis skeltalūpis“ bei Utenos vaikų sukurtą filmą „Utenis“.

Ugdytiniai aplankė ir leidyklą–spaustuvę „Utenos Indra“. Čia vaikai sužinojo apie spausdinimo paslaugas, įrenginius, medžiagas. Sužinojo, kokį laikraštį leidykla leidžia. Vaikai gavo ir dovanų.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client1183/web1665/web/images/2017/2017-giliukai-biblioteka