2017 m. sausio 16–31 d. ankstyvojo amžiaus „Drugelių“ grupėje vyko projektas „Žiemos pasaka“.

Projekto metu vaikai tyrinėjo sniegą ir ledą, susipažino su jų savybėmis, aptarė žiemos džiaugsmus ir pavojus. Lauko aplinkoje vaikai kasė sniegą, jį vežiojo, rideno sniego rutulius, kūrė statinius–piliakalnius, juos purškė įvairiaspalviais dažais. Grupėje dažė vandenį, jį šaldė ant palangės ir lauke pastatė ledo bokštą. Kieme stebėjo apsnigtus medžius, takus. Piešė ant sniego su pagaliukais, spaudė savo batų antspaudus sniege. Parsinešė sniego ir į grupę. Pylė ant jo dažus, stebėjo, kaip jis nusidažo kita spalva ir šilumoje tirpsta. Aptarė sniego savybes - baltas, šaltas, lietė jį rankomis ir pagaliukais. Kadangi sniegas šaltas ir nešvarus, nutarė jo nevalgyti.  Projekto metu darė įvairius darbelius, klausėsi M. Vainilaičio eilėraščio „Čiuožykla“, žiūrėjo animacinius filmus apie žiemos pramogas ir pavojus: „Senelis ir anūkėlis“, „Meškiukas ant kelio“, „Senelės pasaka“.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client1183/web1665/web/images/2017/2017_ziemospasaka