2017 m. vasario 15 d. vaikų lopšelyje–darželyje minima vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Įstaigos ugdytiniai Lietuvos vėliavėlėmis–širdelėmis papuošė Lietuvos žemėlapį ir susirinko į šventę „Mano gimtinė“.

Auklėtojos padėjėja Laima Jurkienė perskaitė kūrinį „Lietuvai“, auklėtojų vokalinis ansamblis „Džiaugsmas“ atliko A. Jegelevičiaus ir D. Mezginaitės dainą „Baltas lino gyvenimas“. Ugdytiniai pasakojo lietuvių liaudies kūrinius, pasakas be galo: „Apie dūdų ir bandūrų“, „Vilko kelionė pas mėnulį“, „Kepė boba bundelas“ ir kt. Šokėjai sušoko lietuvių liaudies šokius „Kadagys“ ir „Drailinas“, dainininkai dainavo lietuvių liaudies dainas „Oi tu, pelėda“, „Rida da“ ir „Aš pasėjau linelį“.

Šventė užbaigta bendra lietuvių liaudies daina „Už aukštų kalnelių“.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://voveraite.utena.lm.lt/images/2017/2017_vasario16