2016 m. spalio mėn.–2017 m. gegužės mėn. įstaigos priešmokyklinėje „Giliukų“ grupėje buvo vykdomas respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų prevencinis projektas „Žaidimai moko“. Projekto organizatorius - Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba.

Mūsų įstaigoje projektą vykdė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Meškuotienė ir logopedė Vilma Kranauskienė. Projekto tikslas - žaidimų pagalba lavinti vaikų erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.

Pagrindinė projekto veiklos forma - žaidimas. Tačiau ne visas mokymo procesas rėmėsi žaidimais, jį sudarė ir užduotys, kurias vaikai noriai atliko.

Žaisdami vaikai lavino ne tik protą, plėtė akiratį ir įtvirtino žinias, pojūčius, bet ir suvokimą, vaizdines sąvokas, mąstymą. Projekte naudojamos užduotys ir žaidimai lavino vaikų estetinius ir dorinius jausmus, ugdė mąstymą, padėjo įsiminti, plėtė erdvės, laiko suvokimo sąvokas, regimąjį suvokimą, smulkiąją motoriką, turtino žodyną, tikslino gramatinę kalbos sandarą.

Šis projetas buvo aktualus ir vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client1183/web1665/web/images/2017/2017-zaidimas-moko