2017 m. lapkričio 15 d. įstaigoje vyko leidyklos „Šviesa“ mokymo centro seminaras „Edukacinių erdvių kūrimas ikimokyklinio ugdymo įstaigos aplinkoje ir kūrybiškas taikymas ugdymo procese“.

Lektorės - Alytaus lopšelio–darželio „Pušynėlis“ direktorė Aldona Česnulienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vaida Selevičienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Aušra Jurčiiukonienė.

Edukacinės erdvės ikimokyklinio ugdymo įstaigų aplinkoje - svarbus veiksnys pažinimo kompetencijoms ugdytis bei įtakojantis vaikų fizinę ir emocinę sveikatą. Lektorės pristatė savo įstaigos aplinkoje sukurtas ir pertvarkytas edukacines erdves, kaip veiksmingai ir saugiai pritaikant fizinę erdvę vaikams žaisti atvirame ore, kurioje būtų patrauklu, įdomu, skatintų vaikus ugdytis, stimuliuotų mąstymą, kūrybiškumą, norą veikti savarankiškai, būti iniciatyviems, atrasti bendraminčių.

Lektorės susipažino ir su mūsų įstaigos edukacinėmis erdvėmis.

Seminaro dalyviai - įstaigos pedagogai, vadovai ir kitų  Utenos miesto ikimokyklinių įstaigų pedagogai, vadovai.