Vaikų lopšelyje-darželyje veikia 7 grupės:
2 - ankstyvojo amžiaus (1-3 m.);
3 - ikimokyklinio amžiaus (3-6 m.);
1 - mišraus amžiaus (3-5 m.);
1 - priešmokyklinio amžiaus (nuo 6 m.).
2023 m. rugsėjo 1 d. įstaigą lanko 118 vaikų.
Vaikų lopšelyje-darželyje dirba 34 darbuotojai:
11 - mokytojų, dirbančių pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
1 - mokytojas, dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą;
1 - meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo programas;
2 - švietimo pagalbos specialistai (logopedas ir mokyklos psichologas);
2 - vadovai;
17 - aptarnaujančio personalo darbuotojų.
Vaikų lopšelyje-darželyje veikia:
Mokyklos taryba
Pirmininkė - Renata Aželienė, tėvų atstovas;
Sekretorė - Skaidruolė Ona Montrimienė, mokytojų atstovas;
Nariai:
Rasa Maniušienė, mokytojų atstovas;
Kristina Ramoškienė, tėvų atstovas;
Jolita Juozėnienė, mokytojų atstovas;
Greta Ivanauskienė, tėvų atstovas;
Arvydas Ramelis, vietos bendruomenės atstovas.
Mokytojų taryba
Pirmininkė - Daiva Talutienė, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė“ mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Sekretorė - Danguolė Karneckienė, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė“ mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.
Metodinė grupė
Pirmininkė - Žana Kerienė, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė“ mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.
Sekretorė - Vilma Kranauskienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ logopedė.
Įstaigos įsivertinimo grupė
Rita Kunigėnienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą (pirmininkė);
Danguolė Karneckienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Daiva Gurkšnienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Jolanta Patalauskienė - meninio ugdymo mokytoja;
Greta Ivanauskienė - tėvų atstovė;
Daiva Šarkiūnienė - mokyklos psichologė.
Kūrybinės grupės
Susibūrusios pagal interesus. Sudarytos iš mokytojų, tėvų, kitų bendruomenės narių. Rengia ir vykdo projektus, organizuoja renginius, šventes, parodas. Padeda rasti įvairius būdus ir metodus įvairiapusiškam vaikų tobulėjimui, ieško naujų bendravimo ir bendradarbiavimo formų su tėvais.
Menų kūrybinė grupė
Pirmininkė:
Žana Kerienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Nariai:
Jolita Juozėnienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Jolanta Patalauskienė - meninio ugdymo mokytoja;
Rasa Maniušienė - mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą;
Danguolė Kozmanienė - mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja;
Jovita Žvirblienė - mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja;
Bronė Meškėnienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Akvilė Kuolinienė - „Drugelių“ grupės tėvų atstovė;
Greta Ivanauskienė - „Riešutėlių“ grupės tėvų atstovė;
Laima Šiožinienė - „Riešutėlių“ grupės tėvų atstovė.
Sporto ir sveikatingumo grupė
Pirmininkė:
Rita Stankevičienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Nariai:
Skaidruolė Ona Montrimienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Rita Kunigėnienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Danguolė Karneckienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Vytautas Kazlauskas - „Giliukų“ grupės tėvų atstovas;
Daiva Vasiliauskienė - mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja;
Neringa Paulauskienė - mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja;
Ingrida Barčauskienė - mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja;
Daiva Talutienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Mindaugas Bulka - „Kiškučių“ grupės tėvų atstovas.
Aplinkos kūrimo ir komunikacijos kūrybinė grupė
Pirmininkė:
Daiva Gurkšnienė - mokyklos, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Nariai:
Daiva Bivainienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Vilma Kranauskienė - logopedė;
Daiva Šarkiūnienė - mokyklos psichologė;
Diana Rastenė - mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja;
Ana Stuglienė - ūkvedė;
Jūratė Gražienė - mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja;
Neringa Skripskaitė - mokytojos padėjėja;
Rimantas Jurka - statinių priežiūros darbininkas;
Agnė Kamarauskaitė - vyresnioji buhalterė;
Sandra Vitkuvienė - „Kiškučių“ grupės tėvų atstovė;
Atestacijos komisija
Komisijos pirmininkė - Dalia Lukminienė, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė“ direktorės pavaduotoja ugdymui (deleguota Mokyklos tarybos).
Komisijos nariai:
, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ vyr. mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą (deleguota Mokytojų tarybos);
Greta Ivanauskienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ tėvų atstovė (deleguota Mokyklos tarybos);
Vilma Kranauskienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ logopedė metodininkė (deleguota Mokytojų tarybos);
Edita Pakalnienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ tėvų atstovė (deleguota Mokyklos tarybos);
Jolanta Patalauskienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ meninio ugdymo vyr. mokytoja (deleguota Mokytojų tarybos);
Justė Rudokienė, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (steigėjo atstovė).
Vaiko gerovės komisija
Komisijos pirmininkė - Dalia Lukminienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ direktorės pavaduotoja ugdymui.
Komisijos pirmininkės pavaduotoja - Vilma Kranauskienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ logopedė.
Komisijos sekretorė - Rita Kunigėnienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.
Nariai:
Skaidruolė Ona Montrimienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Daiva Talutienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Danguolė Karneckienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Žana Kerienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Daiva Šarkiūnienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ psichologė.
Etikos komisija
Dalia Lukminienė - Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui (direktoriaus siūlymu, Komisijos pirmininkė),
Agnė Kamarauskaitė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“, vyresn. buhalterė (Mokyklos tarybos siūlymu),
Daiva Talutienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ mokytoja (Mokytojų tarybos siūlymu),
Jūratė Gražienė, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ mokytojos padėjėja (techninių darbuotojų siūlymu).
Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė“ grupių tėvų komitetai:
„Kiškučių“ grupės
1. Renata Aželienė
2. Sigita Nedelčenko
3. Sandra Vitkuvienė
„Drugelių“ grupės
1. Jurgita Babelienė
2. Gintarė Kopūstė
3. Akvilė Kuolinienė
„Grybukų“ grupės
1. Lina Bimbaitė
2. Ieva Juškienė
„Saulutės“ grupės
1. Tomas Guzelis
2. Lauryna Kisielienė
3. Edita Pakalnienė
„Paukštelių“ grupės
1. Vinga Mandrijauskienė
2. Agnė Rinkevičienė
„Riešutėlių“ grupės
1. Greta Ivanauskienė
2. Miglė Dragūnienė
3. Svajūnė Puodžiūnienė
„Giliukų“ grupės
1. Jurgita Rudokienė
2. Loreta Žvirblytė
3. Jurgita Vilimienė
Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ tėvų komitetas
Jurgita Rudokienė - „Giliukų“ grupė
Greta Ivanauskienė - „Riešutėlių“ grupė
Renata Aželienė - „Kiškučių“ grupė
Lina Bimbaitė - „Grybukų“ grupė
Vinga Madrijauskienė - „Paukštelių“ grupė
Tomas Guzelis - „Saulutės“ grupė
Jurgita Babelienė - „Drugelių“ grupė
Copyright © 2024 Voveraitė Rights Reserved.