2016 m. gegužės 18 d. Utenos daugiafunciame sporto centre vyko ikimokyklinukams skirtas renginys „Pažintis su oranžiniu kamuoliu“.

Renginyje dalyvavo mūsų įstaigos „Riešutėlių“ grupės komanda ir „Kiškučių“ grupės palaikymo komanda.

Visus renginio dalyvius pasveikino krepšinio talismanas „Velniukas Juvis“ ir futbolo komandos talismanas „Arkliukas“. Utenos „Juventus“ klubo prezidentas Žydrūnas Urbonas vaikams parodė, kur krepšininkai žaidžia, kaip ir kur leidžia pertraukėles. Vaikai galėjo pasimatuoti krepšinikų batais, apžiūrėti jų persirengimo kambarį. Buvo supažindinti su krepšininkų laimėjimais.

Ugdytiniai dalyvavo judriosiose estafetėse, išbandė rankos taiklumą, mėtydami į krepšį, tobulino kamuolio varymo techniką.

Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client1183/web1665/web/images/2016/2016_oranziniskamuolys