2016 m. balandžio–gegužės mėn. vaikų lopšelyje–darželyje savanoriavo Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai: Emilija Papiniginytė, Ieva Bilaišytė, Deimantė Laužikaitė, Rūta Kunigėlytė, Kąstytis Šavalinskas, Emilija Talutytė, Gintarė Veteikytė, Mintarė Baniulytė, Simona Navikaitė, Šarūnė Ramoškaitė, Viltė Ivonytė, Laura Vijaikytė, Tomas Vaickus, Tomas Nakutis, Žygimantas Bareikis, Eligijus Šinkūnas, Adelė Mozūraitė, Grėta Mierkytė, Beata Guobužaitė, Paulina Židulytė, Vytenis Skvarčinskas, Tomas Stanislovėnas, Gabija Sabaliauskaitė, Solveiga Malaiškaitė, Agnė Bagdonaitė, Aiva Blažytė, Greta Linkaitė, Bernardas Blažys.

Gimnazistai kartu su mūsų įstaigos ugdytiniais žaidė įvairius stalo žaidimus, konstravo, piešė, lankstė, padėjo vaikams pasigaminti dovanėles mamytėms, žaidė edukacinius ir judriuosius žaidimus lauke ir grupėje, skaitė pasakas, darė vaikams piešinių trafaretus, padėjo jiems sutvarkyti suplėšytas knygeles, iš balionų konstravo įvairias figūras.

Priešmokyklinukams padėjo daryti užduotis pratybų sąsiuviniuose, supažindino vaikus su kompiuterio dalimis, parodė, kaip sukurti filmuką.

Padėjo gimnazistai ir grupių auklėtojoms. Po pietų miego ir einant į lauką, padėjo aprengti mažuosius ugdytinius. Gamino įvairius prizus žaidimams, darė nuotraukų albumus, piešė kartoniniams manekenams veidus, plaukus, modeliavo rūbus, darė jų eskizus. Montavo video medžiagą „bėgs pėdutės takeliu į sveikatos šalį“.

Gimnazistai prisijungė prie įstaigoje vykdomo projekto „Ugdykime kartu“. Su mažaisiais ugdytiniais dalyvavo nacionaliniame konkurse „Nusipiešk savo svajonių kojinytę“.

Visi mūsų įstaigos ugdytiniai ir auklėtojos dėkoja gimnazistams už pagalbą ir laukia jų vėl atvykstant!

Nuotraukas žiūrėti>>>