2016 m. gegužės 26 d. vaikų lopšelio–darželio „Riešutėlių“ grupėje vyko Šeimos šventė ir priešmokyklinio amžiaus vaikų palydėtuvės į mokyklą.

Grupės auklėtojos tėvus, pasidžiaugti ugdytinių per metus padaryta pažanga, pakvietė į įstaigos apskritojo stalo kambarį. Tėvai, vaikai, įstaigos vadovai žiūrėjo grupės nuotraukų albumą „Laimingi vaikystės „Riešutėlių“ grupėje 2015–2016 m.m.“, kartu skaitė vaikų išsakytas mintis „Vaikų prisiminimai“, dainavo karaoke „Vilkas ir septyni ožiukai“.

Grupės auklėtojos įteikė padėkas aktyviausiai grupės gyvenime dalyvavusioms ugdytinių šeimoms - Džiugo Mackonio, Dovydo Satkūno, Medos Pužės, Godos Meidutės, Emilio Pužo, Kamilės ir Kajaus Gikių.

Salėje vaikai tėvus pakvietė į šventinį koncertą - sakė eilėraščius, dainavo dainas, kartu su tėvais šoko įvairius šokius, ratelius, žaidimus. Į mokyklą palydėjo priešmokyklinio amžiaus draugus - Medą, Godą, Kamilę, Nojų, Kajų, Ugnių ir Adamą.

Vėliau šventė persikėlė į įstaigos kiemą. Vaikai kartu su balionais į dangų paleido savo nupieštas svajones. Pasodinę, darželiui Dovydo Satkūno tėvų padovanotą, raudonlapio lazdyno krūmą, galėjo linksmai pašokinėti ant batuto.

Šventė baigėsi bendromis vaišėmis gamtoje.

Šventės nuotraukas žiūrėti>>>