2017 m. gegužės 3 d. įstaigos „Grybukų“ grupės ugdytiniai Ąžuolas Kasparavičius, Smiltė Kulbauskaitė, Tautvydas Markevičius, Emilija Mackutė, Justas Meidus, Rugilė Mškeliūnaitė, Viltė Šerepėkaitė, Viktorija Vedrickaitė, Lukas Vengelevičius ir Žygimantas Velutis vyko į lietuvių liaudies šokių ir ratelių festivalį „Suk, suk ratelį“. Festivalis vyko Visagino kultūros centro „Draugystė“ renginių salėje. Festivalio organizatorius - Visagino vaikų lopšelis–darželis „Ąžuoliukas“.  Festivalyje dalyvavo ikimokyklinių ugdymo įstaigų ugdytiniai iš Utenos, Zarasų bei Visagino, Visagino „Verdenės“ gimnazijos mokiniai, Bernų kapela, jaunimo liaudies kapela „Samanyčia“.

Mūsų įstaigos ugdytiniai atliko lietuvių liaudies šokį „Rugučiai“ ir lietuvių liaudies žaidimą „Aviža prašė“.

Ugdytinius festivaliui ruošė meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė.

Festivalio nuotraukas žiūrėti>>>