2017 m. gegužės 25 d. vaikų lopšelio–darželio priešmokyklinės „Giliukų“ grupės vaikai su tėveliais surengė atsisveikinimo su darželiu šventę.

Visi ugdytiniai ir svečiai susirinko darželio salėje. Vaikai padainavo kelias linksmas daineles, padeklamavo atsisveikinimo eilėraščius. jiems įteiktos atminimo dovanėlės.

Vėliau vaikai su tėveliais darželio sode pasodino obelį, į dangų leido balionus su savo svajonėmis. Ugdytiniai džiaugėsi muilo burbulais bei tėvelių suorganizuotais sportiniais žaidimais. O kokia šventė be vaišių? Visi vaišinosi Robertos močiutės iškeptu tortu ir tėvelių užsakytomis picomis.

Linkime vaikams sėkmingai sutikti naujus mokslo metus mokykoje ir tegul išsipildo  visos jų svajonės!

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client1183/web1665/web/images/2017/2017-isleistuves