2017 m. birželio–rugsėjo mėn. vaikų lopšelyje–darželyje vykdomas projektas „Vabzdžių karalystė“.

Projekto metu vaikai su auklėtojomis ieško įvairios informacijos apie Lietuvoje gyvenančius vabzdžius, žaidžia apie juos įvairius žaidimus „Boružėlė septyntaškė“, „Skrido uodas“, „Bičių rožė“ ir t.t. Vaikai žiūri ir aptaria animacinius filmus „Skruzdėlytė Tarškalytė“, „Musytė Zvimbuolytė“, „Bitė Maja“ ir kitus. Lauke, pievoje stebi vabzdžius, tyrinėja juos per padidinimo stiklą. Kartu su tėveliais pririnko gamtinės medžiagos „Vabzdžių viešbučiui“. Kartu su auklėtojomis, auklėtojų padėjėjomis ir įstaigos darbininku jį įrengė įstaigos sodelyje.

Visą vasarą vaikai turės galimybę stebėti skraidančius ir ropojančius „viešbutyje“ apsigyvenusius vabzdžius.

Projekto nuotraukų galerija nuolat atnaujinama.

Projekto nuotraukas žiūrėti>>>