2018 m. vasario 28 d. vaikų lopšelio–darželio priešmokyklinės „Giliukų“ grupės ugdytiniai padedami suaugusiųjų dalyvavo pilietinėje akcijoje „Lietuva kviečia“.

Buvo surengtas virtualus (Skype) susitikimas su Latvijos Preili miesto vaikų darželio „Pasacina“ ugdytiniais ir auklėtojomis.

Mūsų įstaigos ugdytiniai pristatė draugams iš Latvijos Lietuvai svarbią datą - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Virtualaus susitikimo metu buvo sukurta bendra nuotrauka. Su švente mus pasveikino darželio „Pasacina“ vaikai deklamuodami eilėraštį latvių kalba.

Ši akcija - veiksminga priemonė ugdant vaikų kūrybingumą, tarpkultūrinius bendradarbiavimo gebėjimus, pilietines nuostatas ir pasididžiavimą savo šalimi.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://voveraite.utena.lm.lt/images/2018/2018_Lietuva_kviecia