Verslumo ugdymas - viena iš priešmokyklinio ugdymo bendrosios programos kompetencijų ugdymo sričių.

2018 m. kovo mėn. vaikų lopšelio–darželio priešmokyklinės „Giliukų“ grupės vaikai, uždirbtus Kaziuko mugėje pinigus, dėjo į bendrą „kasą“. Grupėje vaikai ruošė prekes: darė varpelius. lankstė gėles, patys kepė vaflius.

O kur išleisti uždirbtus pinigus? Ugdytiniai vienbalsiai nutarė, jog keliaus į kavinę gerti pieno kokteilių. Veikla pavyko. Apie tai galima spręsti iš vaikų išsakytų įspūdžių: „Tai - pati geriausia diena!“, „Tai - tobula!“, „Aš pirmą kartą esu kavinėje ir pirmą kartą geriu tokį skanų kokteilį.“

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client1183/web1665/web/images/2018/2018_verslumas