2018 m. gegužės 16 d. vaikų lopšelio–darželio priešmokyklinės „Giliukų“ grupės ugdytiniai Matas Gimžauskas, Smiltė Kulbauskaitė, Rugilė Miškeliūnaitė, Simas Peldžius, Viktorija Vedrickaitė, Žygimantas Velutis ir meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė dalyvavo Utenos rajonino muzikinėje šventėje, skirtoje Lietuvos 100-mečiui, „Polka tinka kiekvienam“. Šventės organizatorius - Utenos vaikų lopšelis–darželis „Šaltinėlis“.

Mūsų įstaigos ugdytiniai kartu su kitų Utenos ikimokyklinių įstaigų ugdytiniais žaidė lietuvių liaudies žaidimus, šoko lietuvių liaudies šokius bei dainavo lietuvių liaudies dainas. Įstaigų meninio ugdymo mokytojos pasodino Utenos vaikų lopšelio–darželio „Šaltinėlis“ kieme ąžuoliuką.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://voveraite.utena.lm.lt/images/2018/2018-polka-kiekvienam