2016 m. vasario 22-kovo 4 d. vaikų lopšelyje–darželyje vyko projektas „Amatų dienos 2016“.

Projekto tikslas - suburti bendruomenę bendrai kūrybinei veiklai.

Projekto uždaviniai - supažindinti su įvairiais lietuvių liaudies amatais, išmėginti patikusį amatą, pristatyti įvairių amatų dirbinius, surengti vaikų, tėvelių, senelių, darželio darbuotojų parodą.

Projekto dalyviai - visų grupių ugdytiniai, jų šeimos nariai, pedagogai ir kiti bendruomenės nariai.

Projekto metu grupėse ir už jų ribų vyko kūrybinės dirbtuvės. Vaikų tėveliai, auklėtojos, jų padėjėjos, darželio stalius kvietė vaikus į kūrybines dirbtuves, pasidalinti patirtimi. Vaikai gamino įvairius darbelius, aplankė parodas, susitiko su žymiais amatininkais ir nustebino rankdarbių įvairove.

Ugdytiniai susitiko su puodžiumi Vytautu Valiušiu, aplankė jo keramikos darbų parodą, vyko į edukacinę išvyką į Adolfo Šapokos gimnazijos Keramikos studiją, Utenos dailės mokyklą. Vaikus floristikos mokė Saulės Bagdzevičiūtės mama, plaukų pauošalus kurti padėjo auklėtojos padėjėja Jolanta Kelevišienė, grybus kepti mokė Dominyko mama. Medžio kūrybinėse dirbtuvėlėse vaikai kartu su staliumi Rimu gamino laivelius, megzti vaikus mokė logopedė Vilma ir auklėtoja Miglė. Suaugusieji mokėsi apvelti muiliuką. Kaip tai daryti juos mokė auklėtoja Žydrūnė.

Projektas buvo užbaigtas „Kazytės švente“. Skambėjo muzika, dainos, džiugino vaikų juokas ir klegesys.

Projekto nuotraukas žiūrėti>>>