voveraitesld@voveraite.utena.lm.lt
Utenos vaikų lopšelis-darželis „Voveraitė"

Mūsų įstaigos  ugdytiniai,  gimę 2012–2014 metais, dalyvauja Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro projekte „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu 2018“.

2018 m. rugsėjo 18 d. vaikų lopšelyje–darželyje vyko pirmoji šio projekto veikla - dailės terapija.

Veikloje dalyvavo įstaigos „Giliukų“, „Saulutės“, „Drugelių“ grupių ugdytiniai bei „Riešutėlių“ grupės ugdytiniai, gimę 2013, 2014 metais.

Užsiėmimą vedė lektorė Edita Ramelienė.

Nuotraukos

2018 m. rugsėjo 14 d. vaikų lopšelio–darželio „Drugelių“ grupės ugdytiniai vyko į Vyžuonos parką bei aplankė daugiafunkcio sporto centro įrenginių aikštyną.

Vyžuonos parke vaikai stebėjo pirmuosius rudens požymius (medžių apdarą, paukščių ir žvėrelių elgseną).

Vaikai parke rinko klevo lapus, kankorėžius, medžių šakas. Iš jų dėliojo ornamentus, spalvino. Maišeliais „gaudė vėją“. Stebėjo medžių kamienais lakstančias voveraites, jas vaišino riešutais. Klausėsi genio kalenimo.

Grįždami namo išbandė savo sportinius gebėjimus ant daugiafunkcio sporto centro įrenginių.

Nuotraukos

2018 m. rugsėjo 6 d. Utenos „Utenio“  stadione vyko festivalis „Aktyvi šeima-2018“. Festivalio organizatoriai - Utenos futbolo klubas „Utenos Utenis“, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei Utenos vaikų lopšeliai–darželiai „Gandrelis“ ir „Saulutė“.

Festivalyje dalyvavo mūsų įstaigos tris komandos - ugdytiniai, ugdytinių šeimos nariai ir auklėtojos.

Dėkojame ugdytinių šeimos nariams dalyvavusiems festivalyje!

Festivalio „Aktyvi šeima-2018“ nuotraukas žiūrėti>>>

2018 m. rugsėjo 3 d. vaikų lopšelyje–darželyje minima Mokslo ir žinių diena.

Po vasaros atostogų į grupes sugrįžo  vaikų  klegesys, juokas ir šypsenos. Pailsėjusius ugdytinius vaikų darželis pasitiko šventiškai pasipuošęs. Įstaigos simbolis „Voveraitė“ pakvietė visus vaikus pasilinksminti ir nupiešti savo šių metų svajones.

Nuotraukos

2018 m. rugpjūčio 1–31 d. vaikų lopšelyje–darželyje vykdomas projektas „Vabzdžių nuotykiai“.

Projekto uždaviniai - skatinti vaikus ieškoti įvairios informacijos apie Lietuvoje gyvenančius vabzdžius, stebėti ir tyrinėti juos įvairiose aplinkose bei saugiai elgtis šalia jų.

Projekto metu vaikai stebėjo vabzdžius lauke, terariumuose, vabzdžių viešbutyje, ieškojo informacijos enciklopedijose, internete, žiūrėjo animacinius ir mokomuosius filmus. Susipažino su vabzdžiais per įvairius judrius ir muzikinius žaidimus, darydami dailės darbus ar tiesiog diskutuodami.

Kartu su tėveliais vaikai surengė dailės darbelių parodą „Margaspalvis drugelis“.

Projekto „Vabzdžių nuotykiai“ nuotraukas žiūrėti>>>

Respublikinio projekto „Sveikata visus metus“ rugpjūčio mėn. iššūkis - „Dykinėjimas ir tuščias laiko praleidimas yra ligos priežastis“.

Vaikų lopšelio–darželio ugdytiniai neturėjo laiko nuobodžaiuti  paskutinį vasaros mėnesį. Vaikai tvarkė savo aikšteles, papildė  nauja gamtine medžiaga „Sveikatos takelį“, prižiūrėjo gėlynus bei šiltnamiuose augančias daržoves. Ugdytiniai žaidė, piešė gamtoje, baseine gaivinosi karštą vasaros dieną bei atliko įvairius eksperimentus ir bandymus.

Projekto rugpjūčio mėnesio iššūkio nuotraukas žiūrėti>>>

Copyright © 2018 Voveraitė Rights Reserved.