foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+370 389 58637
voveraitesld@voveraite.utena.lm.lt
Utenos vaikų lopšelis-darželis „Voveraitė"

     2018 m. birželio 1 d. vaikų lopšelyje–darželyje minima Tarptautinė vaikų gynimo diena bei vasaros pradžia.

     2018 m. birželio 1–30 d. įstaigoje vyksta projektas „Spalvų mozaika“. Projekto tikslas - skatinti vaikų estetinę, meninę raišką ir kūrybiškumą. Per įvairias meno technikas ir formas ugdyti vaikų meninius gebėjimus.

     2018 m. birželio 1 d. visi įstaigos vaikai piešė savo portretus, skraidino spalvotus popierinius lėktuvėlius, aptarė savo teises ir pareigas. „Vaikų išmonės kiemeliuose“ vyko įvairios veiklos: tapymas ant molbertų, folijos, grindinio, lipdymas ant kompaktinių plokštelių, dėliojimas į lankus spalvotų rutulių, įvairių mozaikų kūrimas. Skambėjo dainos, muzika, vaikai žaidė įvairius žaidimus. Šventės pabaigoje sumirgėjo širdelių saliutai bei muilo burbulų fiesta. Palapinėse vaikų laukė siurprizai.  Visiems laimingos ir šiltos vasaros!

Tarptautinės vaikų gynimo dienos nuotraukas žiūrėti>>>

Projekto „Spalvų mozaika“ veiklų nuotraukas žiūrėti>>>

     2018 m. gegužės 29 d. įstaigos „Saulutės“ grupės ugdytiniai dalyvavo Utenos miesto ikimokyklinio amžiaus vaikų šventėje „Pažintis su oranžiniu kamuoliu“.

     Šventės tikslas - supažindinti vaikus su krepšinio sportu, propaguoti kūno kultūrą, kaip vaikų ugdymo priemonę, organizuoti turiningą laisvalaikio užimtumą vaikams.

     Šventę organizavo Utenos daugiafunkcis sporto centras.

     Šventės metu vaikai susipažino su pagrindiniais krepšinio elementais ir dalyvavo judriosiose estafetėse.

     Visiems dalyviams įteiktos prisiminimo dovanėlės.

Šventės nuotraukas žiūrėti>>>

 

     2018 m. gegužės 29 d. įstaigos  6–7 m. vaikams organizuotas projektas „Ar tau įdomus geriamasis vanduo“. Projektą organizavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytoja R. Albrektienė.

     Projekto metu vaikai bandė išsiaiškinti, iš kur atsiranda vanduo, kokį vandenį galima gerti. Atliko tyrimus, nustatė, kokiame gylyje yra švarus vanduo (gylis - 140 vaikų). Žaidė žaidimą „Gerieji ir blogieji mineralai vandenyje“. Sužinojo, kokie specialistai tiria vandenį (mokslininkai, laborantai). Eksperimentavo su įstaigos geriamuoju vandeniu ir išsiaiškino, kad vaikų lopšelio–darželio vanduo neturi nitratų.

 

 

Nuotraukos

     2018 m. gegužės 25 d. įstaigos „Saulutės“ grupėje veiklą lauke „Eksperimentai su vandeniu ir kita medžiaga“ vykdė ugdytinio Mato mama.

     Pirmoji veikla - „Surask dešimt ledo kiaušinių“. Ledo „kiaušiniai“ (balionai pripildyti vandens, augalų ir mažų žaislų) slepiami smėlio dėžėje. Vaikai jų ieško, suradę skaičiuoja, tyrinėja.

     Antroji veikla - „Stebuklingi „lavos“ stiklainiai“. Į stiklainį vaikai pylė vandens, dėjo blizgučių, augalų, rutuliukų, įpylė aliejaus. Vaikai stebėjo, kaip sluoksniuojasi skystis, eksperimentavo su maistiniais dažais, stebėjo kaip keičiasi spalvos. Vėliau dėjo šnypščiančią tabletę ir stebėjo „lavos“ išsiveržimą.

     Atlikę eksperimentus, vaikai vaišinosi šalta mėtų arbata su citrinžolių ir mėlynių sirupu.

     Dėkojame Mato mamai už įdomią ir smagią veiklą.

Nuotraukos

     2018 m. gegužės mėnesį vaikų lopšelyje–darželyje vyko projektas „Sveikatos takeliu“.

     Projekto tikslas - skatinti vaikus gyventi sveikai, grūdinti juos. Nutarta įstaigos kieme įrengti „Sveikatos takelį“.

     Į projektą įsitraukė visa įstaigos bendruomenė. Parengta vieta takeliui, atlikti matavimo darbai, nupirktos reikalingos medžiagos. prie takelio įrengimo prisidėjo ir ugdytiniai. Jie, kartu su tėveliais ir auklėtojomis, rinko takeliui gamtinę medžiagą.

     2018 m. gegužės 25 d. įvyko „Sveikatos takelio“ atidarymas. Įstaigos sveikatos ir sporto kūrybinė grupė pirmoji išbandė takelio stoteles, nuo jų neatsiliko ir vaikai. Visą vasarą mažieji turės galimybę mankštinti pėdutes.

 

Skaityti daugiau

     2018 m. gegužės 24 d. vyko priešmokyklinės „Giliukų“ grupės Šeimos dienos renginys. Šios grupės ugdytiniai atsisveikino su darželiu. Kitais mokslo metais jie jau išvyksta į mokyklas.

     2018 m. gegužės 30 d. Šeimos švenčių renginiai vyks įstaigos „Riešutėlių“ ir „Paukštelių“ grupėse.

„Giliukų“ grupės Šeimos šventės ir atsisveikinimo su darželiu renginių nuotraukas žiūrėti>>>

„Riešutėlių“ grupės Šeimos šventės ir atsisveikinimo su darželiu renginių nuotraukas žiūrėti>>>

„Paukštelių“ grupės Šeimos šventės renginio nuotraukas žiūrėti>>>


Copyright © 2018 Voveraitė Rights Reserved.