2016 m. balandžio 13 d. įstaigos „Giliukų“ grupės ugdytiniai vyko į Utenos dailės mokyklą. Tikslas - ugdytis gerą skonį, estetinę nuovoką.

Dailės mokyklos pavaduotojas ugdymui Giedrius Mazuras supažindino vaikus su mokyklos patalpomis, atsakė į jų klausimus, parodė seniausią paveikslą, tapytą ant sienos.

Vaikams buvo suteikta galimybė „pabėgti iš kalėjimo“. Ugdytiniai apsilankė parodoje „Žaliasis skėtis“. Stebėjo geriausius dailės kūrinius.

Grįžę į vaikų lopšelį–darželį, ugdytiniai prisiminė matytus kūrinius, diskutavo, išsakė savo įspūdžius. Piešė guašu, akvarele pirmus pavasario požymius. Piešiniuose kūrė naujus spalvų, formų, linijų derinius. Aptarė ir džiaugėsi savo ir kitų kūryba.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client1183/web1665/web/images/2016/2016_isvykadaile