2018 m. balandžio 3 d.– gegužės 21 d. vaikų lopšelio–darželio „Paukštelių“ grupėje vyko projektas „Eikš, vaikeli, į muzikos šalį“. Tikslas - plėtoti vaikų muzikinę patirtį, ugdyti muzikinį intelektą. Projektą rengė meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė.

Projekto metu vaikai sužinojo, kad muziką kuria kompozitoriai. Klausėsi klasikinės, pop, kantri muzikos, atliekamos įvairiais klavišiniais, styginiais ir pučiamaisiais  muzikos instrumentais. Žiūrėjo animacinius filmus apie muzikos instrumentus. Klausėsi pianinu Utenos meno mokyklos mokytojos E. Barzdienės atliekamų kūrinių, patys grojo vaikiškais muzikos instrumentais. Klausantis muzikos, spontaniškai kilusius įspūdžius, perteikė spalvomis. Piešė labiausiai patikusį instrumentą. Kartu su kitais darželio vaikais lankėsi Utenos meno mokyklos mokinių koncerte.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client1183/web1665/web/images/2018/2018_projetas_muzikap