Respublikinio projekto „Sveikata visus metus“ kurio veiklose dalyvauja įstaiga, birželio mėnesio iššūkis - „Geriausi vaistai - grynas oras, šaltas vanduo ...“

Vykdant šį iššūkį, įstaigos ugdytiniai didžiąją dalį laiko leidžia gryname ore. Lauke vaikai žaidžia, tyrinėja, sportuoja, piešia, prižiūri daržoves, gėlynus. Vyresniųjų grupių ugdytiniai iškylauja gamtoje, lankosi parkuose, prie vandens telkinių.

Užsiėmimų metu vaikai prisiminė vandens svarbą žmogaus sveikatai, ypač karštą vasaros dieną. Padedant ugdytinių tėveliams, kiekvienas vaikas įsigijo po vandens gertuvę. Netrukus vaikai, kaip ir kiekvienais metais, galės maudytis vandens baseine. O kol kas vaikšto „Sveikatos takeliu“, žaidžia su vandeniu, ragauja šiltnamyje užaugintas daržoves, ant vaiskrūmių užaugusias uogas ir džiaugiasi vasaros teikiamais malonumais.

Projekto birželio mėnesio iššūkio nuotraukas žiūrėti>>>