2022 m. kovo 4 d. vaikų lopšelio–darželio priešmokyklinės „Giliukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų muzikiniame projekte „Kamilis Sen Sansas - „Žvėrių karnavalas“: aktyvūs muzikos klausymosi metodai“.

Projekto tikslas - aktyviais muzikos klausymosi metodais plėsti muzikines žinias, plėtoti muzikinę patirtį, kūrybiškumą, tobulinti muzikos klausymosi įgūdžius.

Projekto organizatorius - Kauno lopšelis–darželis „Vyturėlis“.

Mūsų įstaigos ugdytiniai klausėsi Kamilio Sen Sanso pjesės „Akvariukas“. Vaikai pasiskirstė vaidmenimis, gamino žuvyčių ir akvariumo augalų karūnėles. Klausydami pjesės „Akvariumas“, ugdytiniai įsijautė į siūlomus vaidmenis, skambančią muziką, kūrinio nuotaiką bandė perteikti savo kūno plastika.

Filmuota medžiaga bus patalpinta parengtoje metodinėje priemonėje - elektroninėje knygoje „K. Sen Sansas - „Žvėrių karnavalas“: aktyvūs muzikos klausymosi metodai“.

Mūsų įstaigos ugdytinių vaizdo įrašą žiūrėti>>>

Parengė mokytoja Jolanta Patalauskienė