„Muzika ir ritmas randa kelią į slapčiausią vietą žmogaus sieloje“ (Peter Hoeg).

2023 m. vasario 3 d. įstaigos „Paukštelių“ gr. ugdytiniai dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų tęstiniame respublikiniame muzikiniame projekte „Į muzikos šalį 2023“ „Į muzikos šalį žiemos ritmu“.

Projekto organizatorius - Utenos vaikų lopšelis–darželis „Gandrelis“.

Projekto tikslas - plėtoti vaiko saviraišką, pasitelkiant kūrybiškumą ir fantaziją iš mūsų aplinkoje esančių antrinių medžiagų ir gamtoje randamų žaliavų, gaminant muzikos instrumentus ir jais muzikuojant.

„Paukštelių“ gr. vaikai iš sniego, ledo gamino „gamtos instrumentus“, susipažino su sniego, ledo skambėjimo ypatybėmis bei panaudojimo galimybėmis. Grodami „gamtos instrumentais“, pritarė kūriniui „Clap clap song“.

Pasirodymai talpinami Utenos vaikų lopšelio–darželio „Gandrelis“ interneto svetainėje rubrika „Dalyvavimas projektuose“ >>> „Į muzikos šalį“.

Parengė mokytoja Jolanta Patalauskienė

Mūsų įstaigos ugdytinių pasirodymą žiūrėkite>>>