2024 m. kovo 4 - balandžio 29 d. įstaiga dalyvauja respublikiniame specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių ikimokyklinio amžiaus vaikų virtualiame projekte „Ritmuokime kartu“.

Projekto organizatoriai Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centras ir Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras.

Projekto tikslas - ugdyti vaikų kūrybiškumą, muzikinį išraiškingumą, eksperimentuojant su skirtingais muzikos instrumentais.

Projekto metu mūsų įstaigos vaikai buvo  skatinami ritmuoti, eksperimentuoti su skirtingais instrumentais. Sudarytos sąlygos teigiamų emocijų išgyvenimui. Ugdytiniai barškučiais, mediniais pagaliukais pritarė dainelei „Ežiukas“ (iš grupės „Svirplys“ repertuaro).

Ugdytinius projektui ruošė  vaikų lopšelio–darželio meninio ugdymo mokytoja ir logopedė.